izmir üniversite gezisi

izmir üniversite gezisi Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün: İzmir’e Varış ve Yaşar Üniversitesi Ziyareti

Sabah erken saatte okulumuzda buluşup, yolculuğumuza start veriyoruz! Korkuteli, Denizli, Aydın güzergâhından İzmir’e ulaşıyor, gezimizin ilk durağı olan Yaşar Üniversitesi’ne geçiyoruz. Kampüs içerisindeki öğle yemeği molasından sonra fakülteleri geziyor ve üniversitenin eğitmenlerinden gerekli bilgileri alıp, sohbet ediyoruz. Kütüphane, yemekhane ve diğer sosyal tesisleri tanıdıktan sonra otelimize geçip, odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğinden sonra İzmir’in ünlü Kordon’unda gezinti yapıyoruz.

2. Gün: Ege ve Dokuz Eylül Üniversiteleri

Sabah kahvaltısından sonra İzmir denince akla gelen ilk isim olan Ege Üniversitesi’ne gidip, üniversite yetkililerinin tanıtım konuşmasına katılıyoruz. Daha sonra kampüs içerisinde en önemli fakülteler, kütüphane ve yurtlar gibi alanları gezdikten sonra serbest zaman verip, üniversitelilerle vakit geçiriyoruz. Üniversite içerisinde aldığımız öğle yemeğinden sonra aracımıza geçip İzmir’in diğer bir köklü ismi Dokuz Eylül Üniversitesi’ne gidiyoruz. Üniversite yetkililerinin eşliğinde fakülteleri gezip, bilgi aldıktan sonra otelimize geçip, akşam yemeğimizi alıyoruz.

3. Gün: İzmir Ekonomi Üniversitesi & İzmir Üniversitesi

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin yetkilileri eşliğinde kampüs gezintisi yapıyoruz. Gezinti sonrasında üniversite öğrencileriyle birlikte sohbetl imkânı buluyoruz. Ardından aracımızla İzmir Üniversitesi’ne geçip üniversite yetkililerinin okul tanıtımına katılıyoruz. Tanıtım sonrasında şehrin en önemli eğitim kurumlarından biri olan bu üniversiteyi keşfe çıkıyoruz. Öğleden sonra dönüş yolculuğumuzu başlatıyor, yolculuk esnasında ise değerlendirme yapmak, görüş alışverişinde bulunmak için yeterince fırsat buluyoruz. Akşam saatlerinde Antalya’ya ulaşıyor, bir sonraki gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz; sağlıcakla kalın…

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Klimalı ve turizm sektöründe çalışabilecek donanım, sigorta ve lisanslara sahip araçlarla tur hizmeti
  • 2 gece otel konaklaması
  • Otelde 2 kez kahvaltı
  • Kokartlı profesyonel turist rehberliği hizmeti
  • Üniversitelerde rehber öğretmen/öğrenciler eşliğinde tanıtım hizmeti
  • Programda belirtilen yerlerde otopark ücretleri ve tüm vergiler
  • Zorunlu seyahat sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tüm öğle ve akşam yemekleri
  • Tüm yemeklerde alınan içecekler
  • Tüm şahsi harcamalar
  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  izmir üniversite gezisi Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?