Hakkımızda

Türk turizm sektörünün yenilikçi firması olan TALYA TUR Yurt içi Yurt dışı , Kültür turları ve Günübirlik turlarına  farklı lezzetler üretmek üzere 2005 yılında kuruldu.

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimî başlangıç noktası TALYA TUR bugün tatil severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, tatil denildiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan TALYA TUR ’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve profesyonel çalışma ekibiyle her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı amaç haline getirmiştir.

 

Yurt içinde ve yurt dışında bulunan en güzel tatil yerlerine TALYA TUR avantajlarıyla uygun fiyatlı olarak seyahat edebilirsiniz. Yurt içinde doğa ile baş başa bir tatil geçirmek için Ege ve Akdeniz sahillerini, Doğu turlarını otellerini veya Karadeniz turlarını tercih edebilirsiniz. Doğasıyla görenleri büyüleyen bu rotalar içerisinde yüzlerce farklı otel konseptinde konaklama yapabilir, yöresel lezzetleri tatma imkânına sahip olabilirsiniz.

www.antalyaokulturlari.com -  MSM KOZMETİK RES. TUR. İNŞ. MED. SAN. ve  TİC. LTD. ŞTİ ( TURSAB 8257 SAFEER HOLİDAYS TURİZM SEYAHAT ACENTESİ ) BELGELİDİR. 

www.antalyaokulturlari.com bir TALYA TUR kuruluşudur.